برای مشاهده اطلاعات این بخش به مدیریت ماژول رفته و فیلتر موقعیت را روی "offcanvas" قرار دهید

ویژه

سینک ظرفشوییسینک ظرفشویی
۱۳۹۲-۰۸-۲۳ ۱۶:۵۰:۱۰مبلمان385,000 تومان
توضیحات مربوط به کالا را بطور خلاصه در این بخش وارد کنید ...

ورود

ورود

نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
ذخیره سازی اطلاعات

اخبار

انواع صابون

انواع صابون

صابون، یک کالای اساسی برای هر خانه است. محصولات تولید کننده های صابون، همگی از اساسی ترین عناصر بهداشت شخصی هستند. کلمه “صابون” به طور کلی، یادآور تصاویری از صابون های حمام معمولی ای را که برای شست وشو استفاده می کنیم در ذهن است، اما انواع مختلف دیگری از صابون نیز وجود دارد.

صابون، نمکِ اسیدهای چرب است. صابون ها فقط به عنوان مواد پاک کننده ای که همه ما برای بهداشت شخصی خود از آن‌ها استفاده می‌کنیم، نیستند؛ با آنها می توان تقریباً هر سطحی را تمیز کرد. صابون ها را بر اساس نوع استفاده و نوع سطوحی که برای تمیز کردن استفاده می شوند، طبقه بندی می کنند.

درب اتوماتیک

آشنایی با انواع درب های اتوماتیک و کاربرد آنها

● درب کشویی اتوماتیک

درب اتوماتیک این دربها معمولاً برای ترافیک دو طرفه یا جهت دار استفاده می شوند. درب های کشویی اتوماتیک در تنظیمات اسلاید تلسکوپی، اسلاید دو بخشی و تک اسلاید موجود هستند، به طور عادی این بسته ها به صورت بسته بندی کامل تهیه می شوند و می توانند بر روی سطح نصب شوند. درب های کشویی به طور معمول دارای یک صفحه درب کشویی، اپراتور، هدر، چرخ های حامل گیربکس، مسیر، قفل و سیستم فعال سازی هستند.

پاور کامپیوتر

کاربرد انواع پاور کامپیوتر  چیست؟
انواع پاور کامپیوتریا منبع تغذیه یکی از اصلی ترین قسمت های هر کامپیوتر شخصی بشمار می آید. این قطعه در کامپیوتر وظیفه توزیع و برق رسانی به درگیر قطعات را بر عهده دارد. به عنوان بخشی از قطعات کامپیوتر وظیفه مهمی بر عهده دارد و هرگونه قطع و وصل آن در زمان فعالیت با کامپیوتر ممکن است آسیب‌های جدی به سیستم شما بزند. روش کار آن کاملاً ساده است پاور کامپیوتر وظیفه دارد تا ولتاژ قوی یا همان AC را به ولتاژی ضعیف تر یا DC تبدیل کند. در حقیقت با روش سوئیچنیگ این وظیفه مهم را انجام می دهد.

آشنایی با انواع قفل درب آپارتمان ،حیاط و پارکینگ

استفاده از قفل ها برای تامین امنیت یک خانه بسیار موثر است . وجود قفل در درب ها باعث می شود تا این قفل ها با یک کلید مختص به خودش باز شوند . همچنین از گذشته های دور تا به اکنون برای تامین امنیت و جلوگیری از سرقت ، از قفل ها در قفسه ها ، گنجه ها و همچنین بسته نگه داشتن درب های ورودی مورد استفاده قرار می گرفت . امروزه با طراحی های متنوعی که سازندگان قفل انجام می دهند قفل هایی با طرح های متفاوت و با امنیت بسیار بالا وجود . در این مقاله به توضیح انواع قفل درب آپارتمان می پردازیم تا با ویژگی های آنها آشنا شویم .

دسته بندی لپ تاپ

دسته بندی قیمت لپ تاپ بر اساس سیر تکامل

  • ‏ اولین رایانه ی قابل حمل ‏

قیمت لپ تاپ اولین کامپیوتر قابل حمل با نام Osborne1 در سال ۱۹۸۱ با صفحه ی نمایش ۵ اینچی و دو فلاپی به دنیا معرفی گردید.صفحه ی کلید آن با کابل به آن متصل می شد که در واقع درب آن نیز محسوب می گردید.وزن آن در حدود ۲۵ پوند بود و اندازه ی آن به گونه ای بود که در زیر صندلی جا می گرفت.این لپ تاپ دارای برنامه ای به نام ورداستار بود که مشابه ورد کنونی عمل میکرد و برنامه ای مشابه اکسل و برنامه نویسی Basic.