برچسب ها

خانه :: صفحات :: برچسب دارها
 • درباره هولولنز مایکروسافت چه می دانید؟

  ویندوز هولوگرافیک ترکیبی از واقعیت دنیای ما و محاسبات کامپیوتری است که توسط مایکروسافت ایجاد شده و کمک میکند عناصر دنیای واقعی با دنیای مجازی در تعامل باشند ( بعنوان مثال هر دو با هم در یک محیط  قرار بگیرند) و این به کمک پنجره های مختلفی که تعبیه شده است ممکن می شود. کلیه نرم افزارهای معتبر و بین اللملی می توانند در این محیط اجرا شوند. همچنین توابع  کتابخانه ای ( که برای استفاده از هولوگرام ساز ویندوز لازم است)، در ویندوز 10 پشتیبانی می گردند.


  مایکروسافت، "ویندوز هولوگرافیک" را به عنوان  بخشی از ویندوز 10 در 21 ژانویه 2015 ( در یک هدست شیشه ای هوشمند یا همان هولولنز) معرفی کرد. همانطور که می دانید ویندوز 10 در تابستان 2015 منتشر  و هدست (هولولنز) مدتی بعد از آن آماده خواهد شد.
  مایکروسافت در ویندوز 10 از عینک هوشمند بی سیم (هولولنز) پشتیبانی میکند. این عینک با استفاده از  سنسورهای پیشرفته، صفحه نمایش نوری با کیفیت بالا(که در جلوی آن نصب شده) و بهره گیری از صدا ، نرم افزارها را به دنیای واقعی مربوط می کند و اجازه میدهد که  کاربر از طریق نگاه ، صدا و حرکات دست  با محیط  در تعامل باشد. خوب است بدانید هولولنز از  پنج سال قبل در حال توسعه بوده اما در سال 2015 معرفی  شده. (در ابتدا قرار بر آن بوده که این هدست به عنوان بخشی از تکنولوژی کینکت استفاده گردد) مایکروسافت پیش بینی می کند که به زودی  هولولنز برای مصرف کننده نهایی و شرکتها قیمت گذاری شود.

 • رژیم غذایی مناسب چیست؟

  اساس و پایه رژیم غذایی سالم

  رژیمی شامل مواد غذایی نشاسته‌ دار همچون سیب زمینی، برنج و ماکارونی بعلاوه میزان زیادی از انواع میوه و سبزیجات و به‌همراه مقداری مواد مغذی پروتئین دار همچون گوشت، ماهی و همچنین کمی لبنیات، بعلاوه مقدار کمی چربی، نمک و شکر تمام مواد مغذی‌ای که بدن شما به آن احتیاج دارد را تامین می‌کند.

  زمانیکه بحث رژیم غذایی سالم در میان است، تعادل کلید اصلی دسترسی به آن می‌باشد. تعادل به معنی خوردن طیف گسترده‌ای از مواد غذایی در اندازه مناسب و مصرف مقدار صحیح از خوردنی‌ها و نوشیدنی ها که به شما در رسیدن به بدنی سالم و حفظ سلامت آن، کمک می‌کند.

  توجه کنید که زمانیکه بحث پرخوری و اضافه وزن درمیان است، مقصر فقط غذاها نیستند، بعضی از نوشیدنی ها هم می‌توانند به اندازه غذا چاق کننده باشند.

 • مدیرانی با حقوق معادل یک دلار در سال!

  "حقوق یک دلار در سال" به زمان جنگ جهانی اول و دوم بر می گردد که مدیرانی رده بالا در طول جنگ، دولت و بخش خصوصی آمریکا را یاری کرده اند. قانون آمریکا، دولت را از استخدام افرادی که داوطلبانه و بدون حقوق درخواست همکاری دارند، منع کرده است. لذا این دسته از افراد قراردادی با حقوق صوری (و حداقلی) می بستند تا از نظر قانونی کارمند دولت محسوب شده و دارای اختیارات حقوقی باشند.

  مثلا فرماندار ماساچوست (آلوین تی فولر) که خود فردی ثروتمند بود، در چندین پست دولتی به همین روش خدمت کرد.
  پاول جی بلیزر مدیر عامل و موسس شرکت پالایش و نفت آشلند در کنتاکی نیز دو بار به عنوان کسی که در سال 1 دلار حقوق میگیرد (بین سال های 1933 تا 1935) به دولت خدمت کرد: یکبار تحت نظر اداره ملی بازیافت روزولت، به عنوان رئیس کمیته، و بار دوم (در زمان جنگ جهانی دوم) به عنوان رئیس هیات مدیره سازمان مدیریت نفت در جنگ.

 • مراحل ثبت آگهی

  برای ثبت آگهی رایگان مراحل زیر را انجام دهید
  1 : ثبت نام در سایت     
  برای این کار بر روی کادر سبز رنگ بالای صفحه را  انتخاب  نموده تا به مرحله بعد وارد شوید
   
   
  بعد از انتخاب کادر سبز رنگ بر روی گزینه ثبت نام سریع کلیک نموده تا به مرحله بعد وارو شوید
   
   
  با انتخاب این گزینه در صفحه باز شده فیلد های ستاره دار را پر کرده و  عملیات ثبت نام به پایان می رسد
   
   
  بعد از پر کردن فیلد های ستاره دار  و انتخاب گزینه ثبت عملیات ثبت نام به پایان می رسد
  برای ارسال آگهی به ادامه مطلب مراجعه کند 


   
   
  بعد از ثبت نام پنجره اصلی به این شکل به روز می شود
   
   
  برای ارسال آگهی بر روی فلش رو به پایین نام کاربری را انتخاب نموده  تا این پنجره به شما نمایش داده شود
   
   
  بر روی گزینه مشاهده آگهی های قبلی را انتخاب نموده  تا صفحه مربوط به ارسال آگهی نمایش داده شود شمادر پنجره به نمایش در آمده هم می توانید آگهی های قبلی را مدیریت کنید و هم آ گهی جدیدی را ثبت نمایید
   
   
  مراحل ثبت آگهی جدید بر روی گزینه افزودن آگهی جدید کلیک کنید.
   
   
  1 : عنوان آگهی را وارد کنید
  2 : دسته آگهی را مشخص کنید 
  3 : کلمات کلیدی که مورد نظرتان می باشد را وارد کنید این قسمت به سئو آگهی شما ارتباط مستفیم دارد
  4 : شرح آگهی خود را در این قسمت وارد کید تلاش کنید آگهی شرح آگهی شما به صورت کامل و جامع باشد
  بعد از تکمیل کردن فیلدهای نام برده شده  نوبت ارسال تصویر برای آگهی شما می باشد به این منظور تصویر آگهی را انتخاب نموده تا پنجره زیر برای شما نمایش داده شود .
   
   
  با انتخاب گزینه  Chosse File  عکس مورد نظر را انتخاب نموده و در آخر فیلدهای سفارشی را انتخاب نموده و این فیلدها را نیز پر کنید با انخاب این گزینه پنجره زیر نمایش داده می شود
   
   
  فیلدهای مورد نظر وارد  نموده و پس از آن دکمه ارسال را بزنید آگهی شما با موفقیت ثبت می شود